Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Dursun Özbek‘in Duygun Yarsuvat‘ın seçime girmesinden korktuğunu ve aday olmaması için eski başkana ‘yalvardığını’ ileri sürdü:

YARSUVAT KORKUSU

DUYGUN Yarsuvat’ın Galatasaray Spor Kulübü’ne başkan adayı olma ihtimali, kaptıkaçtı seçimle 3.5 yıl daha koltukta oturmayı hedefleyen Dursun Özbek ve “akıl hocalarının” ödünü patlattı.

Önce “doğru düzgün, bu kulüp için gerektiğinde varını yoğunu ortaya koymuş, aklı başında kişilerden oluşan bir grup” Yarsuvat’a gitti.

Yarsuvat, kulübü “beladan kurtarmak için” aday olmayı kabul edebileceğini söyledi. Hatta “Projelerim var” deyip duran Özbek’e, “Gel projelerini benim başkanlığım altında yürüt, sonra da istiyorsan mayısta doğru düzgün bir biçimde yeniden aday ol” demesi bile gündeme geldi.

Bu duyulunca, Yarsuvat karşısında hiçbir şansları olmadığını bilen Özbek’e yakın bir grup, başlarında sevgili dostum, sınıf arkadaşım “Çene” Serdar Eder’le beraber gidip Duygun Yarsuvat’a aday olmaması için yalvardılar.

Yarsuvat bunlara pek kulak asmadı. Daha doğrusu bunları fırçaladı.

Özbek cephesinde panik büyüdü.

Bunun üzerine Özbek, Yarsuvat’tan randevu istedi.

O da gidip, “Abi yalvarırım yapma” şeklinde özetlenebilecek bir tavırla Yarsuvat’a bir anlamda “yalvardı”.

Yarsuvat ise Özbek’e hatalarını sıraladı, yanlışlarını anlattı.

Net bir yanıt da vermedi.

Duygun Hoca’mızın aday olup olmayacağını şu anda bilmiyorum.

Yarsuvat’ın aday olması halinde destekleyeceklerini söyleyen Ali Dürüstve Faruk Süren ise “Bu seçimde herhangi bir tarafın yanında olmama”kararı aldılar.

Duygun Yarsuvat aday olacak mı, olmayacak mı belli değil.

Ama Yarsuvat aday olmazsa, tüm bu gelişmelerden büyük rahatsızlık duyan ve Galatasaray’ın yok oluşa sürüklendiğini gören gençler, hiçbir şansları olmasa da bir aday çıkarabilirler.

Önceki İçerikAziz Yıldırım’ın ‘Kırmızı Çizgi’si…
Sonraki İçerikAtilla Türker yine Karabük’ü yazdı, sonra tweet atarak başına gelenleri anlattı: İndiragandileri yazdıkça şikayet ediyorlar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz