İSTANBUL’UN YENİ SPOR STRATEJİSİ AÇIKLANIYOR

İstanbul’da tüm halkı sporun bir parçası haline getirmeyi amaçlayan, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin sporla ilgili bütün bileşenlerinin bir araya getirerek oluşturduğu yeni spor stratejisi kamuoyuyla paylaşılacak. Türkiye’nin en büyük kentinde spor kültürünün yaygınlaştırılması ve spor yapan insan sayısının arttırılmasının hedeflendiği yeni spor yaklaşımı, özel bir lansmanla açıklanacak.

Lansman, 13 Temmuz Salı günü saat 11.00’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek. Spor dünyasının konusunda uzman isimlerinin davetli olduğu etkinlikte farklı başlıklar halinde İstanbul ve spor ilişkisi hakkında yeni bakış açısı ve yaklaşımlar da aktarılacak.

Dinamik ve sağlıklı bir kent için yola çıkan İBB, ilgili tüm birimleriyle çocuklar ve gençler başta olmak üzere 16 milyonun spora rahat erişmesi için çalışmalarını hızlandırdı. İBB’nin birim ve iştirakleri İstanbul Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Spor İstanbul, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve spora katkı veren belediyeye ait tüm kurumların bir araya gelerek belirlediği hedefler lansmandaİstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından detaylarıyla anlatılacak.

Önceki İçerikGalatasaray Yunanistan’dan geri dönüyor! Olympiakos maçı iptal
Sonraki İçerikSevgili yalnızlık… Seyfettin Araç’ın ikinci kitabı bir hayalperestle bir gerçekçinin hikayesini anlatıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz