Süper Lig’in 16. haftasında oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçından sonra yapılan açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. Atv’de konuşan yorumcu Erman Toroğlu, maç öncesi Ersun Yanal ile kaptan Emre Belözoğlu’nun kavga ettiğini ileri sürdü. Toroğlu, “Emre kendisini ilk 11’de görmeyince tepki gösterdi ve hocasıyla tartıştı. Bunun üzerine Yanal onu 21 kişilik kadrodan çıkardı” dedi.

Tecrübeli oyuncu ise çıkan dedikoduların gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

‘Bu olayın mağduru olmak istemiyorum’

Hocasına tepki verecek bir oyuncu olmadığını ifade eden Emre, ”Ben bu olayın mağduru olmak istemiyorum. 40 yaşında, oynamayan bir oyuncu olarak, ben hocasına tepki verecek bir oyuncu değilim. Fenerbahçe’ye benim gram zararım olacaksa, hissettiğim anda orada durmam ben.” diye konuştu.

‘Koluma girdi, bir anda basın toplantısında buldum kendimi’

Ersun Yanal ile basın toplantısına beraber çıkmasının sebebini açıklayan deneyimli oyuncu, ”Ersun hoca ‘Seninle benim kavga ettiğimiz konuşuluyor, gel beraber çıkalım basın toplantısına, millet görsün.’ dedi. Koluma girdi, bir anda basın toplantısında buldum kendimi. Nereden çıktı, kim konuştu, benim konuyla ilgili net bir bilgim yok.” ifadelerini kullandı.

‘Ayrıca fit olsam da hoca beni oynatmayabilir’

Sakatlığı hakkında bilgi veren Emre, ”2 gün önce ayağımda bir ağrı oldu. Bir gün önce deneyeceğimi hoca da biliyordu. Kas problemi olduğu için bunu riske edersek iş büyüyecekti. Tedbir amaçlı, doktorumuz, hocam böyle bir karar verdik. Ayrıca fit olsam da hoca beni oynatmayabilir yani.” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here