Bağcılar Belediyesi tarafından Türkiye’nin en iyi radyo ve radyo programcılarının 15 bin engelli vatandaşımızın oylarıyla belirleneceği “Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri” sahiplerini buluyor. engelsizmikrofon üzerinden 4 gün boyunca radyo programcılarının sevenlerine açık olacak oylamadan sonra engelli vatandaşlar oylarını kullanacaklar.

Toplam 25 kategoride ödüllendirme yapılacak olan Engelsiz Mikrofon Ödül Töreni 13 Şubat Çarşamba akşamı Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda sanat, siyaset, medya ve spor dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek. Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri tanıtım toplantısına katılan ünlü radyocular “İyi olan kazansın” diyerek birbirlerine başarılar diledi.

Yarışmada “En İyi Radyo Spor Programı” kategorisinde 3 isim oylamaya sunuldu. Bu kategorise LigRadyo’dan Mehmet Ayan’ın “Ayan beyan”, Radyo Viva’dan Uğur Karakullukçu’nun “Golazo”, TRT Radyo Haber’den Ahmet Fisunoğlu’nun “Açık Tribün”ü yarışacak.

Engel tanımayanlar bölümünde spor programcısı Haluk Kesim de yarışacak.

LOKMAN ÇAĞIRICI TANITTI
İçeriğiyle farkındalık oluşturan proje, Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda basına tanıtıldı. Projeyi Karadeniz FM’de ”Onur’un Taksisi” isimli başarılı radyo programıyla dikkatleri uzerine ceken ünlü radyo programcisı Onur Sakar ile birlikte açıklayan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın ev sahipliği yaptığı kahvaltılı programa Türkiye’nin önde gelen radyocuları büyük ilgi gösterdi.

Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri Sahiplerini Buluyor !
“Bu projeyle engelli kardeşlerimizin ne kadar duyarlı olduğunu göreceğiz”
Konuşmasında radyoculuğun önemine vurgu yapan Başkan Çağırıcı, “Nerede olursa olsun radyoculuk ölmeyen, kalitesini kaybetmeyen mesleklerden biri. Radyoculuğu her kesime çok rahat ulaşılabilir ve diyalog kurulabilir bir meslek olarak görüyor ve çok önemsiyorum. Mimiklerle, jestlerle ve hareketlerle yakalanabilecek bir sevgiyi siz görünmeden ve görmeden yakalayabilme kabiliyetindesiniz. Yani o açıdan çok başarılısınız. Bu projeyle engelli kardeşlerimizin ne kadar bilinçli olduğunu ne kadar duyarlı ve işe hakim olduğunu göreceğiz” dedi.
“Ödüller 13 Şubat Dünya Radyo Günü’nde verilecek”
Tek tek söz alan radyo programcıları,projeye emeği geçenlere teşekkür ederken “İyi olan kazansın” diyerek arkadaşlarına başarılar diledi.
Tanıtım programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz ve Avrupa şampiyonu olarak ülkemizi birçok platformda temsil eden Bağcılar Belediyesi’nin engelli sporcuları da katıldı.

Önceki İçerikYeni Malatyaspor’da seyirci patlaması! 81 ilde de taraftarı var, Malatya’dan sonra en çok passolig kartı İstanbul ve Adıyaman’da
Sonraki İçerikHalı saha bulmak ve kiralamak online oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz