HALI SAHALARDA ARTIK KURALLAR DEĞİŞİYOR

Halı saha bulmak belki de yeri geldiği zaman dünyanın en zor şeyi olabiliyor. Dijital dünyanın en başarılı hizmetlerinden biri olarak fark yaratan Olley.com bir ‘tık’ uzağınızda…

2010 yılından bugüne internet üzerinden halı saha kiralama tecrübesini Olleyy markası ile taçlandıran Olleyy.com, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da 80’in üzerinde tesis ve 150’ye yakın saha ile 2018 yılı Mart ayından bu yana müşterilerine www.olleyy.com web sitesi üzerinden 7/24 online halı saha kiralama hizmeti vermektedir. 7 aylık süreçte tesislerden büyük ilgi gören Olleyy, kullacıların da büyük takdirini kazanarak, binlerce aktif kullanıcıya erişmiş, aylık ziyaret sayılarını 20 binin üzerine taşımayı başarmıştır.

NEDEN OLLEYY.COM?

Halı Saha Ararken Zaman Kaybına Son : Olleyy müşterileri www.olleyy.com üzerinden istedikleri il, ilçe, saha ve saat bazında arama yapabilir ve anlaşmalı tesislerde uygun saatler için halı saha kiralama işlemini 7/24 online olarak gerçekleştirebilir.
Kapora Ödemek İçin Sahaya Gitmeye Son : Olleyy müşterileri halı saha kiralarken kapora ödemesi için sahaya gitmek zorunda kalmaz. www.olleyy.com üzerinden banka kartı/kredi kartıyla kapora ödemesini rahatlıkla gerçekleştirebilir.
Halı Saha Kiralarken Kazan : Olleyy müşterileri, devam eden hediye ve indirim kampanyalarından faydalanarak maça her zaman 1-0 önde başlar.
İlave Ücret/Komisyon Yok : Olleyy müşterileri, online halı saha kiralama hizmetinden faydalanırken herhangi bir ek ücret/komisyon ödemez.
Sahada Sürprize Yer Yok: Olleyy müşterileri, kiralayacakları sahanın fotoğraf ve tesis özelliklerini www.olleyy.comüzerinden inceleyebildikleri için kötü sürprizlerle karşılaşmazlar. Halısaha maçı onlar için her zaman keyifli anlar demektir.
Saha Bilgilerinin Paylaşımı – Olleyy müşterileri, tesis ve maça ait bilgileri, rezervasyonu gerçekleştirdikleri gibi kendilerine gelen SMS üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Böylece halı saha oyuncuları saha hakkında bilgi sahibi olmakla uğraşmaz, enerjilerini maça saklar.
Kolay Üyelik ve rezervasyon: Cep telefonu numarası ve belirlenecek şifrenin girişi ile üyelik kaydı sadece 10 saniyede, rezervasyon 1dk da sonuçlanmaktadır.

Olleyy.com sadece halı saha oyuncuları için değil, aynı zamanda halı saha tesisleri için de kazanç, yenilik ve kolaylık demektir. Tesisler, Olleyy üyesi olarak halı saha alanında Türkiye’deki tek online halı saha kiralama pazaryeri içinde konumlanarak her türlü digital pazarlama avantajından faydalanmaktadır. Bu çerçevede tesisler maç takvimlerini online olarak takip ederek 7/24 rezervasyon almakta, rezervasyon iptal sayılarını çok daha düşük seviyelere çekmekte, iptal olan rezervasyonlara ait maç saatlerini daha hızlı satmakta ve iş süreçlerini dijital ortamda yöneterek kara kaplı defterden bağımsızlıklarını ilan edebilmektedir.

DİJİTAL ÇAĞIN GERÇEĞİ

Ürün/hizmet satışı ile tüketicinin satın alma kanalı tercihlerinin online ortamlara kaydığı bir dünyada halı saha kiralamanın hem tesis, hem müşteri açısından çağa ayak uydurması kaçınılmazdır. Olleyy, bu gerçeklikte, halı saha kiralamada hızlı bir yönelim kazanmakta, yüksek penetrasyonla yürüdüğü pazarda müşterilerin halı saha kiralama işlemlerinde bir alternatif olmaktan öte birincil tercih haline gelmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here