Terim^den ilk açıklama

Alaçatı’da yaşanan tartışmayla gündeme gelen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İstanbul’a geldi.

10.45’de Bodrum’dan İstanbul’a gelen ve Türkiye Futbol Direktörü olduğu için Atatürk Havalimanı VİP Salonu’nu kullanan Fatih Terim ve eşi Fulya Terim, gazetecilerin Alaçatı’da yaşanan olayla ilgili olarak sorularına sadece, “Konu yargıya intikal etti” şeklinde yanıt verdi.

Terim bir gazetecinin, “Damadınızın ablası bir açıklama yaptı. Bu konuda bir şey söyler misiniz ?” şeklindeki sorusuna ise gülerek, “Hepinizi öpüyorum” dedi.

Terim cephesinden olaylara dair ilk açıklama!

DAMAT ÇETİN’İN ABLASI DA KONUŞTU

İzmir’in turizm gözdesi Alaçatı’da Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in damatları ve korumalarıyla cuma gecesi mekanını bastığını öne sürerek şikayetçi olan Selahaddin Aydoğdu’nun açıklamalarının ardından ilk kez karşı taraftan değerlendirme yapıldı.

Fatih Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin’in ablası ve iş yeri ortağı Zeynep Çetin, kavganın çıkmasına neden olan tahta çiti müşterilerinin rahatsız olması nedeniyle çektiklerini belirterek, şunları söyledi:

‘PARAVANI DÜKKANI ALT ÜST EDİP GİTTİLER

“Olayın yaşanmasına sebep olan bu çitin yanındaki fırın ve tuvaletler. Bizim arazimizi de içerisine alan fırının olduğu yerdi. Biz bununla ilgili çoğu kez şikayette bulunduk. Burada çalışanların üstsüz çalışmaları, tuvaletten çıkanların uygunsuz görüntüleri hoş olmayan görüntülere yol açtı. Hem işletme sahibi olarak beni, hem de müşterilerimizi çok rahatsız etti. Biz de yönetimden izin alarak bu paravanı yaptık. Daha sonra bu paravanın yıkılması gerektiğini, yıkılmazsa kendilerinin yıkacağını söylediler. ‘Biz başına yıkarız’ ifadeleriyle bize geldiler. O gece de bize satırla, bıçakla ve sopalarla geldiler. Paravanı, dükkanı alt üst edip gittiler. Bu olay esnasında bebekli kadın müşterilerimize ve çalışanlarımıza saldırıldı. Bazı personelimiz de yaralanmalar oldu. Gerekli mercilere şikayette bulunduk. Konu artık yargıda.”

FATİH TERİM YARALANDI MI?

Kavga sırasında Fatih Terim’in burnunun kırıldığı iddialarını yanıtsız bırakan Çetin, “Bizim babamız yok. Fatih Hocam kardeşimin kayınpederidir. Benim de babamdır. Babam sıfatıyla başımdadır. Fatih Hoca’nın yaralandığı konusunda benim bilgim yok” dedi.

.

Önceki İçerikElif Çakır, Fatih Terim’i yazdı: Terim hadisesi ‘sadece’ Türk futbolunun geldiği vahim noktayı mı ortaya koydu?
Sonraki İçerikMehmet Ocaktan, Fatih Terim’e kitaplı gönderme: ‘Kalecinin penaltı anındaki endişesi’ gereksiz olabilir mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz