Milliyet gazetesinin tecrübeli Fenerbahçe muhabiri Senad ok, kulübün Ersun Yanal’la görüştüğünü ileri sürdü. Gazetenin internet sitesi gece haberi ‘anlaştılar’ diye girince hem Fenerbahçe’den, hem Ersun Yanal’dan, hem de Senad Ok’tan açıklama geldi.

Yanal, bir teklif almadığını ve görüşmediğini açıkladı. Fenerbahçe Kulübü de yazılı bir açıklama yaptı:

“Bazı yayın organlarında çıkan kulübümüzün Futbol A Takımı Teknik direktörlük görevi için Ersun Yanal ile görüşmeye başladığı şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ”

Senad Ok ise anlaşma değil görüşme olduğunu ileri sürdü:

“Kendi aramızdaki iletişim problemi sebebiyle aldığım doğru bilgide, yanlış anlaşılma yaşandığı için kusura bakmayın. Sonuç: Ersun Yanal’ın Fenerbahçe ile net şekilde görüştüğünü biliyorum… Saygılar..”

“Ersun Yanal ile ilgili son durum. Hoca ile görüşmeler başladı. Kendisi İstanbul’a geldi bunun için. Prensipte sorun yok. Bu net bilgi. Haber paylaşıldığı sırada bir toplantıdaydım “Yanal Fenerbahçe’de” ifadesi paylaşılırken maalesef yanlışlık yapılmış. Bunun için kusura bakmayın.”

İDDİASININ ARKASINDA DURDU

Senad Ok, Fenerbahçe Kulübü’nün açıklamasından sonra bir tweet daha attı ve iddiasının arkasında durdu:

“Kulübün de açıklaması geldi az önce.. Saygı ile karşılaşıyorum. Ancak benim aldığım net bilgiler Yanal ile temasın ve görüşmelerin olduğu. Benzer birçok haberde olduğu gibi süreç gelişmeleri gösterecek…”

Önceki İçerikŞeyma Subaşı’nın pilates hocası olan ablası Kübra Açıl eski bir spor muhabiri çıktı!
Sonraki İçerikGalatasaray’da Eren Derdiyok krizi! Mehmet Demirkol: Fatih Terim’le arasındaki ipler tamamen koptu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz