BeIN Sports’ta yayınlanan BeIN Manşet programında konuşan spor yazarı Mehmet Demirkol, Galatasaray’da tartışılan isim Eren Derdiyok’la ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Demirkol, ‘Eren Derdiyok ile ipler koptu’ açıklamasını yaptı.

İşte Demirkol’un açıklamaları…

“Eren Derdiyok ile Galatasaray arasında ipler koptu. Fatih Hoca da söyledi. Sağlık Kurulu sorun yok derken, Eren ise ağrım var diyor. Terim, yani sana değil, doktorlara güveniyorum diyor. Bir oyuncu ile sözleşme yaparken, onun özelliklerini iyi araştırıp, ona göre sözleşme yapman gerek. Daha sonra adam ben ayrılmak istemiyorum diyor. Tarık Çamdal konusu böyle. Galatasaray’a geldiği gün, bu adam Galatasaray’ın oyuncusu değil demiştim. Başka yerli oyuncu mu yok? Hiçbir olumlu rapor görmedim. Oyuncunun da sorumlulukları olması lazım. Kontratı yaptım, bundan sonra yatıyorum dememeli. Böyle bir şey olur mu? İnsan kendine yedirir mi bunu?”

PORTO MAÇI İLE BAŞLADI

Eren Derdiyok, Porto ile oynanan maç öncesi sakatlığını mazeret göstererek oynamak istememiş, Terim de oyuncuyu bir süreliğine kulübeye çekmişti. Eren’in Fenerbahçe derbisinde ısınmak için sahaya çıkması ama son dakikada ‘Sakatım’ diyerek oynamak istememesi de teknik adam ile oyuncu arasındaki ilişkileri germişti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here