Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç’un eski yöneticilerle yaptığı iftar buluşmasında başkana destek çıkarken ligden çekilme fikrine sıcak bakılmadı. Hürriyet’in haberine göre eski yöneticiler ‘ligden çekilme’ ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle başkana aktardı:

Abdullah Kiğılı: “Ligden çekilmeyi aklınızdan çıkartın. Bunu yapsanız bile unutmayın ki TFF aynı, hakemler aynı, PFDK aynı, hepsi aynı”

Şekip Mosturoğlu: “En hafif tepkiden en ağıra doğru hareket etmeliyiz. Örneğin 2 Nisan’dan sonra her maça tepki olarak siyah forma ve protesto içerikli pankartlarla çıkılabilir. ”

Metin Şen: “Kontrolsüz güç, güç değildir. Alınacak karardan sonra tek zarar gören Fenerbahçe olmamalı. Ligden çekilmek kolay değil, çok fazla dinamikleri var”

Vefa Küçük: “Çok yararlı ve verimli bir toplantı oldu. Müşterek nokta; takımı ligden çekmeyelimdi. Onun haricinde yönetime her desteği verelim.”

Hamdi Akın: “4 Nisan 2015’teki Rizespor maçı dönüşü yaşadığımız kurşunlama olayı açığa kavuşup saldırganlar yakalanana kadar Trabzon’da maç yapmayalım”

Şenes Erzik: “Kanaatim 2 Nisan’daki olağanüstü genel kurula herkes gelecek, gerekli çoğunluk sağlanacak. Ligden çekilme diye bir şey yok. Orada konuşanların hepsi başkana destek verdi ama çekilme yönünde bir karar çıkmasını istemedi. Zaten doğrusu da bu.”

Hulusi Belgü ise ligden çekilme kararı sonrası yaşanacak olası mali tabloya dikkat çekti. Belgü hisse senetlerinde yaşanacak düşüşün ve SPK’nın tavrının ne olacağı gibi konuları gündeme getirdi.

Önceki İçerikBaşarı için her yol mübah mıdır? Recep Güngör, Türk futbolunun açmazını sorguladı
Sonraki İçerikAkman biraderlerin yolları ayrılıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz