FENERBAHÇE’Yİ BORAJET UÇURUYOR

 

 

Fenerbahçe Spor Kulubü As Başkanı Sn.Önder Fırat, Fenerbahçe futbol takımının idari menajeri Sn.Hasan Çetinkaya ve beraberindeki Fenerbahçe futbol takımı oyuncuları; Jose Fernandao ile Josef De Souza ile  erkek basketbol takımı kaptanı Melih Mahmutoğlu ve oyuncuları Luigi Datome ile Bogdan Bogdanovic 6 Ekim Perşembe günü saat 14:00’te Airshow 2016’daki Borajet standını ve sergilenen Fenerbahçe-Borajet uçağını  ziyaret etti.
Fenerbahçe Spor Kulübü ve Borajet Havayolları arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla, Borajet,  “Fenerbahçe’nin Resmi Havayolu Taşıyıcısı”.

  

Fenerbahçe futbol, basketbol ve voleybol takımları, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarını, Borajet Havayolları’nın, Embraer 195 modeli yeni nesil uçağı ile gerçekleştiriyor.

 

Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Bölgesel Havayolu: Borajet

 

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen havayolu olan Borajet Havayolları, dünyanın pek çok ülkesinde saygın örnekleri bulunan “bölgesel havayolu” kavramının ülkemizdeki ilk ve tek örneğidir.

 

Borajet Havayolları, 2013 yılından 2015 yılı sonuna kadar, destinasyon sayısını 80’e çıkartırken, yolcu sayısını tam yüzde 800, günlük uçuş sayısını ise yüzde 700 artırmıştır.  2016 yılının ilk çeyreğinde yolcu sayısı açısından yüzde 57 büyüme kaydeden, Borajet Havayolları’nın cirosu ise aynı dönemde yüzde 48 artış göstermiştir.
“Güven” ve “kalite”yi esas alan üst düzey bir hizmet anlayışı sonucu hızla büyüyen Borajet,  Embraer E-190 ve Embraer E-195 tipi yeni nesil uçaklarıyla seferlerini gerçekleştirmektedir.

_mg_0236aUçak ve makine mühendisleri uzman kadrosu bulunan ve Embraer uçaklarının bakımını üstlenen Borajet Teknik ise Türkiye Deniz Kuvvetleri’nin de resmi hat ve üst bakım servisi için ATR uçaklarını emanet ettiği tek şirkettir.

 

Uçaklarında üst düzey güvenlik kadar konfora da önem veren Borajet, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, uçaklarında,  orta koltuğu olmayan sadece Business Class ve Comfort Class bölümleriyle hizmet vermektedir.

 

Borajet, uçaklarında sadece ikili deri koltuk düzeninin yanı sıra;  uçuş boyunca rahatlık ve seri şekilde uçağa giriş-çıkış sağlayan geniş koltuk aralıkları da bulunmaktadır.  Ferah bir ortamda aralarında kimse oturmadan seyahat eden Borajet yolcuları, yeni nesil uçakların “sessizlik” özelliği sayesinde de huzurlu ve “özel uçak” konforunda bir uçuş tecrübesi yaşamaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here