Micheal Frey Fenerbahçelileri kızdıracak: Bedel ödedim

Fenerbahçe’de top koşturduğu dönemde performansıyla çokça eleştirilen İsveçli futbolcu Michael Frey, Sarı-lacivertli takımda geçirdiği kariyerine ilişkin dikkat çeken açıklamada bulundu. Frey, ”Fenerbahçe’de geçirdiğim süreç boyunca inanılmaz tecrübe kazandım. Aynı zamanda bedel de ödedim.” dedi.

Fenerbahçe’nin 2018 yılında transfer ettiği ancak bir türlü istenilen performansı sergileyemeyen Michael Frey, Belkçika’nın takımlarından Royal Antwerp’e satılmıştı. Bu sezon Royal Antwerp’teki performansıyla göz dolduran Michael Frey, ülkesinin basınına verdiği söyleşide “Fenerbahçe’de geçirdiğim süreç boyunca inanılmaz tecrübe kazandım. Aynı zamanda bedel de ödedim” dedi.

Blick’te yer alan habere göre; ligde 10 maça çıkan ve 12 gol atan İsviçreli golcü Micheal Frey, kariyerinin en çok gol attığı sezonlarından birisini yaşıyor. Belçika’ya transfer olduğundan bu yana ilk kez konuşan Michael Frey, Fenerbahçe’deki kariyerine ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“Maçlarımı analiz ediyorum. Üst düzey forvetleri takip ediyorum ve her zaman kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Ben futbolla yaşayan birisiyim.

Milli takımda olmayı tabii ki isterim. Ancak şu an seçilmediğim için Murat Yakın ve ekibine herhangi bir kırılganlığım yok. Şu anda heyecanı televizyondan yaşıyorum.

Fenerbahçe’de geçirdiğim süreç boyunca inanılmaz tecrübe kazandım. Aynı zamanda bedel de ödedim. Şu sıralar Royal Antwerp’te olmaktan memnunum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here