Çebi’den sponsorluk göndermesi: Galatasaray Riva’yı satarak ayakta duruyor, biz bir şey satmadık!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, açıklamalar yaptı. Ahmet Nur Çebi, sponsorluk anlaşmalarından söz ederken Galatasaray ‘a göndermede bulundu.
Ortacizgi’de yer alan habere göre; Başkan Çebi ayrıca, Beşiktaş Kulübü Eski Başkanı Fikret Orman ve yönetimine de eleştiriler yaptı.

İşte Ahmet Nur Çebi’nin yaptığı açıklamalar:

-Galatasaray, Riva’yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık-

“Stat isim hakkımız iki yıl daha Vodafone’a bağlı. Vodafone, göğüs sponsorluğuınu bıraktı ve Beko’yu cazip paraya 3 yıllığına getirdik. Forma sırt sponsorluğuna Aksa’yı 3 yıl, kol sponsorluğuna Güriş’i 3 yıl, şort sponsorluğuna Sompo’yu ve amatör branşlara da HDI Sigorta’yı getirdik. Locaların hepsini çok iyi sattık ve geldiğimizde yarıdan fazlası boştu. Galatasaray, Riva’yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık.”

-Bunlardan büyük ne projesi olabilir-

“İlk geldiğimiz sene şampiyon yaptık ve Şampiyonlar Ligi gelirini düşük bütçeli bir takımla elde ettik. Bütçemiz 30 milyon Euro’ydu. Amatörlerin hepsini bütçe kontrolüne aldık. Bunlardan büyük ne projesi olabilir.”

-Fikret Orman, onu bunu eve çağırıp yalan yanlış şeyler söyleyince…-

“Eski yönetim her şeyi çok güzel yapmış gibi trol hesaplara para verip yazdırıyor. Konuları Divan Kurullarında konuşmayı tercih ediyorum. Fikret Orman, onu bunu eve çağırıp yalan yanlış şeyler söyleyince biz de Divan Kurulu’nda cevap vermek zorunda kalıyoruz. Mustafa Cengiz, yeni başkana Beşiktaş’taki gibi kötü bir miras bırakmadı. Art niyetli Beşiktaş düşmanları hala zarar vermeye devam ediyorlar.”

Önceki İçerikFrey’den Fenerbahçe itirafı: Bedel ödedim!
Sonraki İçerikŞok iddia! Hagi, Morutan transferinden 2 milyon euro komisyon mu aldı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz