Paylaş

Jem Karacan: Galatasaray’a asla dönmem

Galatasaray’ın eski futbolcusu Jem Karacan, sarı kırmızı macerasını kâbus olarak tanımlarken, bir daha asla dönmek istemediğini söyledi.

Bolton News’a röportaj veren Jem Karacan, “Galatasaray benim babamın tuttuğu takım. Bu yüzden oraya gittim. Ama bilirsiniz ‘Asla idollerinizle buluşmayın’ derler. Galatasaray’da tam olarak böyle oldu” ifadelerini kullandı.

İşte Jem Karacan’ın Galatasaray sözleri:

“Hamza Hamzaoğlu varken forma şansı buluyordum. İyi maçlar da çıkardım. Üzerime düşeni yaptığımı düşünüyorum. Sonra bu hoca kovuldu. Yerine Mustafa Denizli geldi ve işler değişti”

“Yeni gelen ekip benim Hamza Hamzaoğlu’nun adamı olduğumu ima edip beni dışladı. Tuhaf bir bir durumdu. Beni göndermek istediler. İyi bir sözleşmem vardı ve futbol oynamak istiyordum. Beni tek başıma bıraktılar. Beni hiç umursamadılar. Arkadan çevrilen işler vardı”

“Podolski ve Sneijder gibi isimlerle oynadım, Şampiyonlar Ligi’nde forma giyme şansı buldum. Bunlar harika şeylerdi. Ama ayrıldığım için çok mutluyum. Oraya bir daha asla dönmem. Ailem ve benim için kötü zamanlardı. Unutmak istiyorum”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here