15 Ağustos’ta UEFA’ya standart raporunu gönderecek olan Galatasaray, gelecek sezon vereceği kritik sınavın iki yıl sonraya alınmasını isteyecek. Bu konuyu iletmek için UEFA’dan randevu istendi, cevap bekleniyor.

Galatasaray’ın UEFA ile sorunu var mı? Acaba Avrupa kupalarına gidebilecek mi? Bu sorular sarı-kırmızılıların kafasını karıştırırken, Milliyet Gazetesi gerçekleri ortaya çıkardı. Bu sene için herhangi bir risk bulunmazken, Cim-Bom gelecek yılki süreçten kurtulmanın yollarını aramak için harekete geçti. 15 Ağustos’ta yapılacağı belirtilen Galatasaray ile UEFA buluşmasının, daha sonra gerçekleşeceği belirlendi.
Cim-Bom bu tarihte sadece standart raporunu sunacak. Sarı-kırmızılıların UEFA ile de görüşme randevusunda bulunduğu ve önümüzdeki sezon yapılacak değerlendirmenin iki yıl daha ertelenmesini isteyecekleri ifade edildi. İLGİLİ: Tüm Galatasaray haberleri için tıklayın Kulübün geçen sezon devre arasında transfer yapmaması, bu yaz döneminde ise Amrabat’tan 3.5 milyon euro kazanıp, bonservis bedeli olarak sadece 4 milyon euro ödemesi, Galatasaray’ın en büyük kozu olacak. Burada, UEFA ile yapılan anlaşmanın ardından yaşanan olumlu tablo yansıtılacak ve UEFA’nın Fair Play testini 2016 sonunda değil, 2018’de yapması istenecek. Cim-Bom’a bu sezonki kura için davet mektubu ve katılım belgesinin gönderildiği, ayrıca 22 Temmuz’da da Türk Telekom Arena’da UEFA’lı yetkililerin incelemelerde bulundukları bildirildi. (milliyet)

Önceki İçerikAyşe Arman’ın hayalini ManU gerçekleştirdi! Ancak İngiliz kadınlar tepkili: Gerçekten mi Adidas!
Sonraki İçerikBeşiktaş yöneticisinden itiraf: Gomez’e biz bile inanmıyorduk!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz