Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, dünkü basın toplantısında teknik direktör Fatih Terim’le ilgili olarak, “Ben, sevgili Fatih Terim ile devam etmeyi düşünmüyorum. Basında haber çıkıyor. Ben hocadan telefon beklerdim, Doğru mu diye sormasını. Hayır, o yargıç olarak kararını vermiş, basın sözcüsü olarak da çıkıp açıklamış. Albayrak’a haber vermiş, o da yalvarmış hocam yapma diye. Yapmasını beklemezdim ama yaptı. Ben ve yönetim dahil düşmanlar olarak hani yani nasıl çalışacak ki hoca bizimle. Biz düşmanız ya. Fatih Terim nasıl çalışacak bizimle? O anda hoca istifa etmeliydi. Düşmanlarını duman ettin sevgili hocam, seni tebrik ediyorum. Eserinle övünebilirsin, kemoterapiye yeniden başladım. Bir kere evime gelmedin ziyarete. Oğlumu aradın, ‘Onun için oynayacağız’ dedi, 8 kere yenildiler. 1 kere geleydin ya vallahi bekledim” ifadelerini kullandı.

OKAN BURUK İDDİALARI

Bu açıklamaların ardından, Fatih Terim’in sözleşmesinin 31 Mayıs’ta sona erecek olması nedeniyle, gözler teknik direktörlük koltuğuna çevrildi. Sosyal medyada Okan Buruk iddiaları ortaya atılırken, Buruk bunları yalanladı.

HASAN ŞAŞ’TAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Hasan Şaş’tan ise dikkat çeken bir paylaşım geldi. Şaş, “Galatasaray; sana kurban olurum. Ne zaman istersen emrindeyim. Ne para, ne pul! Sevgi parayla satın alınamaz” ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz’in Fatih Terim’le çalışmayacağını açıklamasının ardından Hasan Şaş’ın bu açıklaması, sosyal medyada da gündem oldu. 

Şaş daha sonraki paylaşımında ise, “Ben ve Galatasaray’da görev yapmış tüm arkadaşlarım ve hocalarım, konu Galatasaray olursa ortak paydada buluşuruz. Beni kirli emellerinize alet etmeyin. Ben Galatasaraylıyım” ifadelerini kullandı.

Hasan Şaş son olarak Fatih Terim’in yardımcısı olarak görev yapmış ancak bir süre önce Terim tarafından görevden alınmıştı.

Önceki İçerikMustafa Cengiz yaşlandı. Galatasaray’ın onunla kaybedecek zamanı yok! Fehmi Özgüler’den eleştiri geldi
Sonraki İçerikHıncal Uluç’tan Ali Koç’a suçlama: Fenerbahçe’de aday olmak isteyenleri açıkça tehdit etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz