Spor basınının duayeni Fehmi Özgüler, Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz’in gerçekleştirdiği basın toplantısını yorumladı:

Günaydınlar sevgili dostlarım. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yaşlandığı resmen belgeledi. Geçtiğimiz aylarda Mustafa Cengiz, Galatasaray’ın başına kim gelirse gelsin, Fatih Terim’in görevde kalacağını ve bu konuda opsiyonu olduğunu göğsünü gere gere söylemişti.
Mustafa Cengiz, alınan kongre kararından sonra tekrar aday olmayacağını açıklamıştı. Yaptığı tutarsız konuşmalarda ne dediği belli olmayan Mustafa Cengiz dün yaptığı basın toplantısında tekrar aday olacağını ve Fatih Terim ile çalışmayacağını belirtmesi şaşkınlıkla karşılandı. Mustafa Cengiz, Fatih Terim’in Galatasaray’a kazandırdığı kupalardan ve verdiği hizmetlerden galiba haberin yok veya görmek istemiyorsun. Güneş asla balçıkla sıvazlanmaz Mustafa Cengiz.
Senin bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Galatasaray’ın seninle harcayacağı yıllar değil, saatlar bile yok. Sanki kongreye girmiş ve tekrar başkan olmuş gibi konuşuyorsun. İnşallah kongreye girer boyunun ölçüsünü alırsın.

Önceki İçerikGSTV, Mustafa Cengiz’in basın toplantısını neden yarıda kesti? Galatasaray faturayı Digiturk’e kesti
Sonraki İçerikGalatasaray’da ara formül Hasan Şaş mı? Şaş’ın paylaşımı olay oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz