İki milli yıldız arasında Whatsapp krizi!

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu ile Leverkusen’de forma giyen yıldız futbolcu Hakan Çalhanoğlu arasında kriz çıktı.

Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu ile Bundesliga ekiplerinden Bayer Leverkusen’de forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu arasında Whatsapp krizi çıktı.

Yaşanan kriz ile ilgili Facebook hesabından bir gönderi paylaşan Kenan Sofuoğlu, Whatsapp görüşmesinin ekran görüntüsüne de yer vererek, “Hakan Çalhanoğlu, beni tanıyıp tanımaman önemli değil ama seni seven birine bu şekilde cevap vermen sana yakışmadı. Senin numaran gizliyse bizim numaramız daha gizli ama bize ulaşan hiç kimseye asla böyle cevap verip hesap sormadık. Yakışmadı.” dedi.

94734

Kenan Sofuoğlu’nun paylaştığı, ikili arasındaki Whatsapp görüşmesinde kullanılan ifadeler şu şekilde:

Kenan Sofuoğlu: Hakan kardeşim ben Kenan Sofuoğlu. Köln’e geldim. Seninle tanışmak istiyordum ama buralarda değilmişsin.

Hakan Çalhanoğlu: Tanıyamadım sizi. Ne için tanışmak istiyorsunuz? Ben sizi tanımıyorum.

Kenan Sofuoğlu: Sevdiğim için tanışmak istedim. Motosikletçi.

Hakan Çalhanoğlu: Numaramı kimden aldınız?

Kenan Sofuoğlu: Kardeş, sileriz. Sıkıntı yapma.

Hakan Çalhanoğlu: Kimden aldınız. Sıkıntı yok.

fft30mm4096867

***

Gecenin ilerleyen saatlerinde de Kenan Sofuoğlu yine Facebook hesabı üzerinden bir açıklama daha yayınlandı. İşte Sofuoğlu’nun sözleri:

“İnsan sevdiğine kırılır..
Ben Hakan kardeşimi uzun zamandır örnek ahlakı ve sporculuğuyla beğenerek takip ediyorum ve kendisini gerçekten sevdiğim için samimi bir şekilde tanışmak için yazdığımda bana tepkisi ve sorgulayarak karşılamasından dolayı gerçekten kırılmamın verdiği hissiyatla doğru olmayarak bu paylaşımda bulundum…
Bu paylasimi Hakan kardeşimi kötülemek için değil sadece kırıldığımı belirtmek için paylaştım fakat bu kadar buyutulmesini beklemiyordum ve gereksiz buldum. Bu sebepten öturü paylaşımı kaldırıyorum.”

***

Günün polemiğine son noktayı ise yaptığı açıklamayla Hakan Çalhanoğlu koydu. İşte Bayer Leverkusen’in yıldızının sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklama:

“Bizler milletimiz için mücadele eden vatan evlatlarıyız. İletişimsel bir sıkıntı oldu. Kenan abiyi aradım. Konuştuk. Bir problem yok. En yakın zamanda Almanya’da bir maçımda onu ağırlamayı heyecanla bekliyorum” (fanatik)

Önceki İçerikPTT 1.Lig’in gözde golcüsü savaş yıllarını anlattı: Ekmek isterdik, annem ağlamaya başlardı…
Sonraki İçerikSerkan Akcan, GS’yi değerlendirdi: Umutsuz vaka değil…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz