İlhan Cavcav: ”2011’den sonra şike bitmiştir”

Gençlerbirliği Kulübü Olağan Genel Kurulu’nda, 149 delegeden 147’sinin oyunu alan İlhan Cavcav, 19. kez başkanlığa seçildi. Cavcav kongrenin ardından açıklamalar yaparken borcu olmayan tek kulüp olduklarını belirtti.

MALİYE’YE BİR KURUŞ BORCUMUZ YOK

Sporculara bir tek borcumuz var Mayıs ayı. Nisan ayına kadar bütün sporcuların transfer alacağı ödenmiş vaziyette. Maliye’ye bir tek kuruş borcu olmayan, Maliye’den defterlerimiz kontrol edildiği zaman da takdir alan bir kulübüz.

DAHA İDDİALI BİR KADRO KURACAĞIZ

50-52 trilyon lira bankalarda paramız mevcut ama bu sene daha iyi bir transfer yapıp, daha iddialı bir takım oluşturma gayretindeyiz.

BEŞİKTAŞ’I DAHA ŞANSLI GÖRÜYORUM

Galatasaray’ın şampiyon olmasını istiyor fakat son maçlarına baktığım zaman Galatasaray’ın da Fenerbahçe’nin de pek iyi futbol oynadığı kanaatinde değilim. Ben bu yarışta Beşiktaş’ı daha şanslı görüyorum.

2011’DEN SONRA ŞİKE BİTMİŞTİR

2011 yılından itibaren Türkiye’de şike olmadığını belirten Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, “Eskiden büyük kulüp başkanları direk kaptanları arayarak prim verirlerdi” diye konuştu.

YANLIŞLARI DÜZELTSİN YOKSA BAŞKASI GELİR

Yaklaşan Genel Kurul öncesi Futbol Federasyonu’nun düzeltmesi gereken birçok yanlış olduğunu ifade eden İlhan Cavcav, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’i eleştirerek ‘Federasyonda yapılması gereken çok önemli konular var. Fevkalade önemli yanlışlar var. Bu yanlışların mutlaka düzelmesi lazım bunu Yıldırım Demirören ya bunları düzeltir, ya da bunları düzeltecek bir arkadaşın oraya iltihakı söz konusu olabilir.’ dedi. (a spor)

Önceki İçerikTFF Başkanı Demirören’den şok uyarı: 3 Temmuz’dan daha tehlikeli bir süreç geliyor. UEFA, 3 takıma…
Sonraki İçerikGalatasaray’da Prandelli barışı! 7 milyon euro isteyen İtalyanla 3’e uzlaşma sağlandı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz