Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Habertürk gazetesi yazarı Atilla Türker’in Erol Alkan’ı Milli Takıma menajerlerin aldırdığı iddiasına “Dava açacağım” diyerek yanıt verdi…

Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Habertürk gazetesi yazarı Atilla Türker’in “2. lig takımlarında bile yıllarca yedek kalan Erol Erdal Alkan, bazı kişilerin isteği üzerine Lucescu tarafından A Milli Takım’a çağrıldığı” iddiasına çok sert tepki gösterdi.

Gazetecilerin “Hollanda’dan gelen Erol’u kendisi mi izleyip çağırdı” sorusuna yanıt veren Lucescu, “Bugün bana söylendi menajerle olan durum. Bu yazarımızın başkalarıyla problemi varsa bu başka bir şey. Ben bu konunun peşini bırakmayacağım. Dava açıp izahat isteyeceğim. Sadece bunu söyleyeyim” diye konuştu.

Lucescu’nun konuyla ilgili açıklaması şöyle:

“Ben şimdi bu konuya tekrar geri dönmek istemiyorum. Eğer Erol konusunda şüpheniz varsa elinizde kanıt varsa ben bundan iki hafta önce bir televizyon programında 2-3 sene önce U-21’de oynayan oyuncuları tekrar görmek istiyorum dedim. Almanya liglerinde oynayan oyuncuları seyrettim gördüm. Erol’u da gördüm. Bence benim hoşuma gitmedi. Defansif oynamalıydı. Onu ve Kenan’ı çağırdım Onları görmek istiyordum. Görmek istememde bir sakınca yok herhalde.

Bir şey daha var Milli Takım Antrenörü geleceğine inandığı oyuncuları çağırabilir. Bunu yapamayacaksa nasıl çalışacak. Birçok kere söyledim genç oyuncu bulmak istediğimi söyledim. Erol iyi bir oyuncu genç, Türk, onun da seçilme hakkı var. Şimdi kulübüne geri dönecek. Umut ediyorum ki daha iyi olacak. Çok fazla genç oyuncumuz da yok. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Bence bu doğru değil. Bugün bana söylendi menajerle olan durum. Bu yazarımızın başkalarıyla problemi varsa bu başka bir şey. Ben bu konunun peşini bırakmayacağım. Dava açıp izahat isteyeceğim. Sadece bunu söyleyeyim.”

Önceki İçerikLucescu’ya şok tepki: A be kuş beyinli… Fehmi Özgüler’den çok sert yazı…
Sonraki İçerikTRT’nin eski spor müdürlerinden Fahri İkiler hayatını kaybetti… Sonsuzluğa yarın uğurlanacak…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz