futbolmedya.com yazarı Fehmi Özgüler, Türkiye- Arnavutluk maçını ve Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu’yu yazdı:

“Romanya’dan sonra 10 kişilik Arnavutluk’a yenilen Türkiye A Milli Takımımızın Teknik Direktör Mircea Lucescu, yine altın yumurtladı. 10 kişilik Arnavutluk karşısında ilk yarıda iyi oynadıklarını söyledi. A be kuş beyinli Mircea Lucescu, acaba biz yanlışlıkla başka maçı mı izledik? Arnavutluk sahada 10 kişi kalmasına karşın, iki golü atan Türkiye mi yoksa Arnavutluk mu? Senin tutarsız hareketlerinden ve söylemlerinden bıktık artık… Sen Türkiye’nin başarısını değil, alacağın euroların hesabını yapıyorsun.

MİLLİ TAKIM OYUNCAK DEĞİL

A Milli Takımı senin oyuncağın değil… Hollanda 2. Ligi’nde oynayan oyuncunun Türkiye A Milli Takımı’nda işi ne kardeşim. Beni ister istemez başka düşüncelere itiyorsun Mircea Lucescu… Bir de Erol ile haber yapan arkadaşı mahkemeye verecekmişsin… Hala vermedin mi yoksa? Eğer sende yürek varsa veya kendine güveniyorsan mahkemeye verirsin. Farz edelim verdin, sonuç ne olacak… Bana göre hiçbir şey..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here