Sina Koloğlu NTV Spor’u fena yakaladı! 21 dakikalık yayında 28 kez…

Milliyet yazarı Sina Koloğlu, NTV Spor’un 21 dakikalık yayında 41 saniyelik görüntüyü üst üste tam 28 defa tekrarladığını tespit etti.

İşte Sina Koloğlu’nun yazısının ilgili bölümü:

O ANDA GÖRÜNTÜYÜ EZBERLEDİĞİMİ FARKETTİM

NTV Spor’da Ercan Taner ile Mert Aydın, Şenol Güneş’in Milli Takım’a gidip gitmeme meselesini konuşuyorlar. Öncesinde Taner, spor yazarlarından da görüş alıyor. Bütün bunlar olurken bir görüntü akıyor. Bir süre sonra konuşmaları kenara bırakıp, sadece görüntüyü izlediğimi fark ediyorum. Şenol Güneş, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’la ve sevgili Candaş Tolga Işık’la selamlaşıp bir şeyler konuşup sonrasında antrenmana dönüyor. Öncesinde bir futbolcunun omzunu sıvazlıyor. O anı gördüğümde; ‘Tekrar başkanla konuştuğu görüntü gelecek’ diyerek o anı ezberlediğimi fark ediyorum.

BAŞKA BANT YOK MUYDU YAYINLAYACAK?

Bölüm yaklaşık 15.34’te başladı, 15.55’te sona erdi. Sadece araya TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in görüntüsü girdi. Onun dışında 20 dakikaya yakın, Şenol Güneş’in aynı antrenman bantı döndü durdu. Yaklaşık her 40 saniyede bir,  28 defa, Şenol Hoca, Fikret Orman ve Tolga’nın hal ve hatırını sordu. Fonda konuşmalar ve ekranda bu sahneler. Başka bant yok muydu yayınlayacak? Ya da hiç yayınlanmasa daha iyi olmaz mıydı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here