PERPA KARTALLARI BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ
ÇOCUKLARI BEŞİKTAŞ’LA BULUŞTURUYOR.

Perpa Kartalları Beşiktaşlılar Derneği, Beşiktaş Spor Kulübü Dernekler Şubesi’nin de katkılarıyla önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.
9 Mayıs 2017 Salı günü saat 10:00’da Şişli Halide Edip Adıvar İlkokulu’nda 1. sınıf öğrencisi 52 minik futbolsever, Beşiktaş’la buluşuyor.
Perpa Kartalları Beşiktaşlılar Derneği, çocukları spora alıştırmak için düzenledikleri etkinliğin ilk bölümünde, Vodafone Arena Kartal Yuvası’nda çocuklara Beşiktaş forması hediye edecek. Üzerlerinde isimlerinin yazdığı formalarını giyen minik futbolseverler Vodafone Arena’yı ziyaret edecek. Öğrenciler, uzman rehber eşliğinde Vodafone Arena ve Beşiktaş Müzesi’ni gezecekler ve ayrıntılı bilgi alacaklar.
Perpa Kartalları, futbolu çocuklara sevdirmek, ülkemizin köklü spor kulüplerinden Beşiktaş’ı genç kuşaklara tanıtmak amacıyla çok güzel bir organizasyona imza atıyor.
Perpa Ticaret Merkezi yönetimi ve esnafından Beşiktaş sevdalılarının kurduğu Perpa Kartalları Beşiktaşlılar Derneği başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

PERPA KARTALLARI BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
RIDVAN TUNA
ETKİNLİK TARİH VE SAATİ:
09 MAYIS 2017 SALI GÜNÜ
SAAT: 10.00 VODAFONE ARANA KARTAL YUVASI
DOLMABAHÇE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here