Paris Saint-Germain Academy Turkey 2020-2021 sezonuna Ümraniye Futbol Park Tesisleri’nde, “Merhaba” dedi. Şölen havasında geçen açılışta; veliler, sporcular, teknik heyet ve Paris Saint-Germain Academy Turkey ofis çalışanları hep birlikte aile havasını soludu.

Türkiye’ye adım attığı 2 yıldan bu yana 6 farklı şehirde toplam 9 tesis kapasitene ulaşan ve 1000’e yakın öğrencinin hayatına dokunan Paris Saint-Germain Academy Turkey, yeni sezonda da yepyeni hedeflerle yola çıktı.

Spor camiasından çok sayıda ünlü ismin de yer aldığı açılış töreninde, 2020-2021 sezonunun yeni konsepti olan, “New Generation – Yeni Jenerasyon ” tanıtıldı. 3-19 yaş aralığındaki her kategoriden takımları sahne alan Paris Saint-GermainAcademy Turkey, bayrak devir teslimi yaptı.

Paris Saint-Germain Academy Turkey Genel Koordinatörü Cem Kılıç ve Teknik Direktör Hamza Gezmiş’in konuşmalarının ardından sporcular ile aileleri Covid-19 önlemleri çerçevesinde saha içi yarışmalara katılıp gösteri maçları yaparak eğlenceli anlar yaşadı.

Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Mersin yerleşkelerinden gelen temsilcilerin de yer aldığı açılış etkinliği; dans gösterilerinin ardından, 41 kişilik Paris Saint-GermainAcademy Turkey İstanbul ekibinin yeni sezon fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here