Beşiktaş’ın eski yöneticisi ve BJK TV’nin kurucusu Reha Muhtar sosyal medya üzerinden yine çok tartışılacak paylaşımlar yaptı. Muhtar’ın hedefinde, Beşiktaş kulübü yineticileri ve Başkanı Fikret Orman’ın yanı sıra, gazeteci İbrahim Seten ve işadamı Serdar Güzelaydın da vardı.

Larin transferindeki kuşkularını dile getiren Muhtar, Larin’in Kanada’da oynadığı dönemdeki maaşını da paylaştı:

“LARİN ORNALDO CITY’de SADECE 190 BİN DOLARA MI OYNUYORDU? KİM KARAR VERDİ BEŞİKTAŞ’ta yılda 1.5 MİLYON EURO YANİ 1.750 BİN DOLAR ALMASINA. LARİN’İN ALDIĞININ 9 KATI BU PARA.. CENK’in PARALARI BÖYLE Mİ GİTTİ DE şimdi BURAK’a KALDIK?”

GÜZELAYDIN, FİKRET ORMAN’IN ORTAĞIDIR

Muhtar, Larin transferini sorgulamayan BİP Spor ekibini de eleştirdi:

“20 SPOR MÜDÜR YÖNETİCİSİ SPOR YORUMCUSU; MAAŞ ALDIKLARI SÖYLENEN İBRAHİM SETEN-SERDAR GÜZELAYDIN’la BİP SPOR MEDYASI BEŞİKTAŞ’ta LARİN’e VERİLEN 9 KAT PARAYI SORMAYACAK. BURAK’ın GELİŞİNİ; DE DEM BA GOMEZ ABU BAKAR TALİSCA SOSA CENK’in GÖNDERİLMESİNİ SORMADIĞI GİBİ? NEDEN ACABA?”

“BJK, FB, GS, KASIMPAŞA ÜZERİNDEN FUTBOLU BİP yoluyla yönetmeye kalkan İBRAHİM SETEN; YILDIRIM DEMİRÖREN’in KARAKUTUSU HASTA BİR FENERBAHÇELİDİR. SERDAR GÜZELAYDIN FİKRET ORMAN’ın TİCARİ ORTAĞI ilginç bir kişiliktir. GS’a SORTİF DİREKTÖR olunca BJK’den ve F. ORMAN’dan KOPMUŞTUR.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here