Spor basınının usta kalemi Aybars Hünalp, futbol, golf ve kış sporlarını yazdı:

ÖZALTIN GOLF TROPHY BAŞLIYOR
Avrupa’nın en büyük amatör golf etkinliklerinden olan Nuri Özaltın Memorial Golf Trophy 25 Ocak’da Antalya Gloria Hotel’de başlıyor. Merhum Nuri Özaltın adına dördüncü kez düzenlenecek olan turnuva yine golfseverlerin buluşma noktası olacak. Turnuvaya gönül verenleri kutluyor Nuri Özaltın’ı rahmet dileyerek arıyoruz.

S SPORT ÇAĞ ATLATIYOR
Boş vakitlerimde spor müsabakalarını izlemek en büyük zevkim. S Sport gerçekten çağ atlatıyor. Geçen hafta Tottenham- Liverpool maçını izledim. Maç yorumcuları Uğur Meleke ve Murat Fevzi Tanırlı hani her kanala lazım isimlerden.

Maçı anlatan Gökhan Abdik de her zamanki gibi muhteşemdi. Beinsport’daki performansını daha da yükseltmiş. İngiliz futbolunun en önemli Türk uzmanı İbrahim Altınsay’ı da unutmamak lazım. Netice olarak yayında emeği geçen herkese alkışlarımızı gönderiyoruz.

RED BULL KIŞ OYUNLARI

İçecek firması Red Bull yıllardır ilginç spor etkinliklerine milyonlarca dolar vererek sponsor oluyor. Yılın en büyük kış spor etkinliği olan Red Bull Humerun yakında Kartalkaya, Uludağ, Erciyes ve Palandöken’de başlıyor. Kar sporlarını sevenleri buralara çağırıyoruz. Tebrikler Red Bull.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here