2000 yılında UEFA şampiyonu olan Galatasaray’ın ve 2002’deki Dünya üçüncülüğünü kazanan A Milli Futbol Takımımızının mentoru olan Prof.Turgay Biçer, ilk kişisel gösterisi “Kendi Sesini Bul”u Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde verdi.
Sahne ile bu ilk buluşmasında Biçer’i eşi, anne-babası, akademik dünyadan meslektaşları ve öğrencileri ile spor dünyasının ünlüleri de yanlız bırakmadı. Salonda, Biçer’i izlemeye gelen çok sayıda gencin olması da dikkati çekti.
“Şampiyonların Mentoru” Turgay Biçer, başarıya giden yolları kendine has üslubuyla anlatırken, ilginç betimlemeleri ile dikkat çekti. Biçer kendi hayatından da bölümler aktarırken, Sivas’ta başlayan ve İngiltere ile ABD’ye uzanan meslek hayatından örnekler verdi.
Gençliğinde Sezen Aksu, Edip Akbayram gibi sanatçıların orkestralarında gitar çaldığını anlatan ve Bora isimle yüksek lisans öğrencisine gitarıyla katkı sağlaması için yer açan Biçer, başarılı sahne performansıyla büyük alkış aldı.
Televizyon dünyasından ünlü isimlerin de geldiği gösteride spor camiası da Biçer’i yanlız bırakmadı. Can Çobanoğlu, Dr.Cengiz Dinç, Cevat Güler, Şenol Çorlu gibi isimler de bu “bilimsel stand up”ı takip ettiler…

CBiSrL8WgAANl1y

CBiS-NHWcAAci5G

CBiTV1VWwAI6yXR

CBiRx6EXIAADiKj

CBiUbtIWgAAQLGD

CBiSb9NWwAA3TNU

CBiRP28WYAAkujG

CBiUB9GWoAMgHP3

Önceki İçerikHacıosmanoğlu yine bombaladı: Bırakıyordum, bırakmadılar! Federasyonla samimi ilişkiye girecek karakterde değilim…
Sonraki İçerikAysal: Adaylık konusunda karar vermedim. Eğer tatmin edici bir aday çıkmazsa…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz