Sancaktepe Belediyesi’nin, Galatasaraylı eski futbolcular İlyas Tüfekçi ve Erhan Önal için organize ettiği “Yaşayan Efsaneler Vefa Programı’ gerçekleştirildi. Levent’teki bir otelde düzenlenen geceye Erhan Önal katılırken, sağlık sorunları nedeniyle geceye katılamayan İlyas Tüfekçi’nin yerine kızı İlkin Tüfekçi organizasyonda yer aldı.

Gecede,Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Sportif AŞ. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Günay, Galatasaraylı Sporcular Derneği Başkanı Levent Nazifoğlu, Galatasaraylı eski futbolcular Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Hakan Ünsal, Muhammed Altıntaş, Bülent Alkılıç, Taner Alpak ve çok sayıda konuk yer aldı.

Konuşmaların ardından Cüneyt Tanman, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’e üzerinde adı yazılı forma hediye etti. Gece iki eski futbolcunun yararına yapılan forma satışı ve Coşkun Sabah’ın konseri ile sona erdi.

Başkan İsmail Erdem ayrıca, Belediye olarak Türk sporuna hizmet etmiş unutulmaz isimlerinin adına bundan sonrada  vefa gecesi düzenleyeceklerini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here