Güneş, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, bugünkü karşılaşmaya mutlak kazanmak için çıktıklarını söyledi.

Karşılaşmada pozisyon da bulduklarını, rakibe de pozisyon verdiklerini anlatan deneyimli teknik adam, “Maalesef 10 kişi kaldıktan sonra oyundan koptuk. Müsabaka bizim düşündüğümüz oyun akışı içinde geçmedi. Kazanmamız gereken maçta 2 puan kaybettik” diye konuştu.

Güneş, Serdar Aziz’in kırmızı kartla oyundan atılmasının ardından sahada gösterdikleri mücadeleden dolayı tüm oyuncularını da kutladığını söyledi.

Bir gazetecinin “Takımda bir düşüş gözlemliyor musunuz?” sorusuna Güneş, “Son 2 maçta 1 puan aldığımız için başarısızız. Oyun temposunda da dalgalanma var ve üst seviyede değiliz” karşılığını verdi.

Güneş, “Volkan Şen’in oyundan çıkarken gösterdiği tepkiyi nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusunu ise “Volkan Şen oyundan çıktıktan sonra kulübeye gelmesi gerekiyordu. Doğru değil. Herhalde oyundan çıktığı için üzgündü ve soyunma odasına gitti” diye yanıtladı.

Teknik direktör Güneş, son dakikadaki 2 oyuncu değişikliğini soran basın mensubuna ise “10 kişi mücadele ettiğimizden zaman kazanmak için yaptım. Ayrıca Holmen de Bakambu da yorulmuştu. Bir mahsuru yok sizin için değil mi” yanıtını verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here