NTV Spor’da Kırmızı Çizgi programında konuşan Serdar Ali Çelikler ve Mehmet Ayan ilginç tespitlerde bulundu:

Serdar Ali Çelikler: “Rakibi pas veya dribling ile ekarte etme istatistiğinde, Packing ve Impect istatistiğinde Fenerbahçe rakiplerinden geride çıkar.”

Çelikler: “Opta’ya sesleniyorum. İstatistiklere Packing ve Impect’i de ekleyin. Topa sahip olma yalanından kurtulalım artık.”

Serdar Ali Çelikler: “Cenk Ergün’e ‘götür’ yapma teklifi yapan menajerler de olmuş. Kesinlikle bu işlerle ilgisi olmayan bir insanmış.”

Mehmet Ayan: “Asamoah ve Arda Turan da gelseydi Galatasaray kadrosu tek tek bakıldığında Türk futbol tarihinin en iyi kadrosu olurdu.”

Serdar Ali Çelikler: “Galatasaray sol kanat için Ribery’yi düşünmüş. Dursun Bey çok istemiş. Sosa ismi de geçmiş.”

Serdar Ali Çelikler: “Vida kesin olarak Ocak’ta Beşiktaş’ta.”

Serdar Ali Çelikler: “Londra’da menajerlerin, futbol adamlarının katılacağı bir etkinlik var. Türkiye’den sadece Cenk Ergün katılıyor.”

TAMER HOCA ŞENOL GÜNEŞ’E KIZDIĞI İÇİN AYRILDI

Mehmet Ayan: “Kupa maçından sonra Şenol Hoca’nın kendisini itmesini Tamer Hoca’nın çok içerlediği ve ayrılma kararı aldığı bana söylendi.”

Mehmet Ayan: “Caner – Talisca haberi kulağına gelip de haber yapmayan Beşiktaş muhabirleri muhabirlik yapmasın, Beşiktaşlılık yapsın.”

Serdar Ali Çelikler: “Yerli futbolcular çok milliyetçiymiş ya; versinler %35 vergiyi. Zaten %15’ini kulüp öder yine.”

Çelikler: “Fatih Terim’in tazminatı mutlaka ödenmeli. Ama bundan sonra kimse ‘söz konusu milli takım olunca akan sular durur’ filan demesin”

Serdar Ali Çelikler: “Dünya Kupası’na gidersek Kebapçı Selahattin’e prim verilir mi acaba? Bu dönüşümü o başlattı.”

Serdar Ali Çelikler: “Çok da abartılacak bir şey yok diyemez muhabir. Senin görevin haberi vermek. Onun yorumunu yorumcu yapar.”

Serdar Ali Çelikler: “Caner-Talisca kavgasını haber yapan muhabiri tebrik ediyorum. Bir de linç yiyor ‘Sen nasıl Beşiktaşlısın’ diye.”

Önceki İçerikSedat Peker Çarşı’nın yemeğine katıldı, ortalık karıştı! Çarşı grubu açıklama yaptı
Sonraki İçerikBerkay Besler, İtalya Imola’da ilk 4’e girdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz