Uzun yıllar NTV Spor’da spor yorumculuğu yapan ve kanalın kapanmasının ardından İngiltere’ye yerleşerek bağımsız gazetecilk yapmaya başlayan Mert Aydın’ın attığı tweet sosyal medyada sıradışı bir kapılmaya yol açtı. Aydın, “Yıllarca yere göğe koyamadığınız yöneticiler, tuttuğu kulübün her harcamasına övgüler yağdıran yorumcular fosladı. Muhasebeci diye kızdığınız gazeteciler haklı çıktı. Ama kulüp batıranlara, vasatlığa tapmaya devam.” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Yöneticiler adına yanıt, Galatasaray’ın eski yönetim kurulu üyelerinden olan Selim Arda Üçer’den geldi. Üçer, “Bunu da çalıştığı basın kuruluşu reyting alamadığı için kapanan, ekranda şikeye iki kelam edememiş, senelerce bu düzen devam etsin diye yorum yapmış yorumcu yazıyor.

Pes. 

Madem öyle muhasebenin kralı #FootballLeaks ‘de var, haber yapın.” şeklinde bir tweet attı.

Aydın bu yanıta hemen yeni bir tweet’le karşılık verdi:

“Bunu da yaşamı boyunca beni dinlememiş, taraftarın içinden geliyor gazıyla yönetime alınıp her şeyi yüzüne gözüne bulaştırmış, ahlaksızca twitler atıp taraftar yalakalığı yapmış, silahlı saldırılarla dalga geçmiş kültür seviyesi sıfır bir “futbol ailesi” mensubu yazıyor.”

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here