Sporun yeni dergisi OAT MEDYA’nın çıkardığı MaratonTürk, yeni sayısıyla okurlarıyla buluştu. Dergi, digital yayınlarla 5 kıtada takip edilen bir yayına dönüştü:
Türkiye’deki Uluslararası Atletizm Organizasyonlarının yegane Tören Yöneticisi ve Sunucusu (Türkçe-İngilizce ve kısmen de İtalyanca),  Eski Atlet ve Uluslararası Atletizm Hakemi, Dünya Maraton Birliği (AIMS) Türkiye PR Manageri, Elk.Müh. Osman Atakan Tekin‘in   www.maratonturk.com/atakan  Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda) ve MTVoyage (Turizm) dergileri OAT MEDYA‘nın digital yayınlarıdır.
Milliyet Gazetesi Spor Yazarı, Editörümüz Ragıp Tekin ile Moda Dünyası’nın ünlü dergi yönetmeni ve fotoğrafçısı Atakan Divitlioğlu tarafından hazırlanan haber ve röportajlarımızın yanı sıra PR Ajansları tarafından gönderilen haberlere ve reklamlara da dergilerimizde yer verilmektedir.
Çok kısa bir geçmişi olmasına rağmen OAT MEDYA (kuruluşu 2 Ekim 2019) digital yayıncılıkta hızla yol almakta ve yayınları Türkiye’nin yanı sıra 5 kıtadan da takip edilmektedir.
OAT MEDYA, Kadın-Erkek voleybolda 2019 yılının “En İyileri” ile “Yükselen Değerleri”‘ne Şubat 2020’de “MaratonTürk Ödülleri”‘ni takdim edecektir. Ödül takdim edilecek voleybolcu, antrenör, takım ve hakemlerin isimleri MaratonTürk dergisi Ocak 2020 sayısında yayınlanmıştır. www.maratonturk.com/magazin-3
www.maratonturk.com/magazin-3       (Ocak/January 2020)
www.moddaturkey.com/dergi/voyage (Kasım-Aralık/Nov.-Dec.)
www.moddaturkey.com/dergi/17         (Aralık/December)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here