Spor basınının deneyimli ismi Süleyman Rodop, Arda Turan olayının iç yüzünün farklı olduğunu iddia etti. Rodop sosyal medya hesabında şu iddialarda bulundu:

EGOLAR ÇARPIŞIYOR..
Milli takımda yaşananlar Arda-gazeteci kavgası değil, bu kavga Arda,Burak,Caner,Selçuk,Gökhan-Terim kavgasıdır.
Euro 2016 sonrası Fatih Terim’in basın toplasında söyledikleri ( milli formayı bundan sonra Şerefle taşıyanlar giyecektir) söylemi ve ardından bu futbolcuları kadro dışı bırakması bir türlü unutulmadı ve futbolcular bunu hazmedemedi.
Bir tarafta Türkiye nin yetiştirdiği Barça da oynayan Arda, diğer tarafta da Türkiye nin en kariyerli ve başarılı hocası terim..
İkisinde çok iyi tanırım. Euro 2016 sonrası ailelerin de dahil olduğu şerefli- şerefsiz kavgası Makedonya maçı sonrası Arda Nın ( sizi bu uçağa alanların…….,ben yazmaya utanıyorum)söyleminin direk hedefi terim Den başkası değildir. Gazeteciler ve futbolcular çok iyi bilir ki takım uçağında kimlerin olacağına terim karar verir .( örnek:2000 yılında Kopenhag’a UEFA kupası finaline giderken terim uçağa binecekler Listesi yapmış, gs muhabirlerini uçağa almamış, köşe yazarlarını almıştı)..
Şimdi gelinen noktada, arda kaptan olarak arkadaşlarının haklarını koruduğunu söylüyor.yani üstü kapalı ben kendimi arkadaşlarım için feda ettim diyor..bu ne demek, milli takımı bırakma sırası Caner, burak,Selçuk ve Gökhan da. Yada arda yalnız kalarak bir darbe de onlardan mı yiyecek..
Terim mi ?..onunda eli kulağında…

Önceki İçerikSaffet Sancaklı Arda olayını Meclis’e taşıdı: Sen kimsin de Milli Takımı bırakıyorsun?
Sonraki İçerikAybars Hünalp, 12 Eylül’de herkesi ‘atlatan’ Bilal Meşe’yi yazdı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz