Saffet Sancaklı Arda’yı eleştirdi
Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı TBMM Genel Kurulu’nda TFF’yi eleştirdi. Sancaklı, “Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve yönetimi acil şekilde köylerine dönsünler” dedi.

TBMM Genel Kurulu’nda konuşan Saffet Sancaklı, Türkiye Futbol Federasyonu’nun iyi yönetilmediğini belirterek, zamanında A Milli Takım’a Amerika’da kamp yaptırıldığını, bazı yöneticilerin ve futbolcuların Pensilvanya’ya gittiğini ifade etti. Sancaklı, “Geçen gün uçakta Arda meselesi oldu. Arda, Türk Mili Takımı’nın gururudur, Türk Milli Takımı’nın kaptanıdır ve Barcelona gibi bir dünya devinde oynamaktadır. Bizim gururumuz kardeşimizdir. Arda, Milli Takım uçağında, A Milli Takım Kaptanı olarak bir gazetecinin gırtlağına sarılıyor ve çok ağır şekilde küfrediyor. Arda mı bu duruma geldi, yoksa ortam mı bu duruma getirdi? Arda’nın yaptığı hareket külliyen yanlıştı. Milli Takımı bırakıyorum diyor, sen kimsin de Milli Takımı bırakıyorsun? Milli Takım kaptanı olarak uçakta kimseye saldıramazsınız, kimsenin gırtlağını sıkamazsınız. Çünkü milli maç var, milli maç konsantresi bozulur” diye konuştu.

Önceki İçerikVedat Danacı Arda Turan-Bilal Meşe olayını anlattı: Caner’e ‘Yeri değil’ dedim, ‘Hayır, yeri tam da burası’ dedi
Sonraki İçerikSüleyman Rodop, Arda olayının iç yüzünü anlattı: Bu Terim’e isyandır, başka oyuncular da sırada!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz