TFF’de yakın süreçte önemli bir değişim gerçekleşti. A Milli Takım İletişim Koordinatörlüğü görevine Altuğ Atalay getirildi.
Atalay daha önce de Güneş ile çalışmıştı. Güneş, 2009-2013 arasında Trabzonspor’u çalıştırırken Atalay da takımın iletişim sorumlusu olarak görev yaptı.

Atalay, 2018’de de Beşiktaş Futbol Takımı’nın medya sorumlusu olarak Güneş’in ekibinde yer aldı. Altuğ Atalay, Güneş’in ayrılığından sonra bir süre daha kulübün iletişim sorumlusu olarak çalışmıştı.

Atalay kimdir?

1970 yılında Trabzon’da doğan Altuğ Atalay, 24 yıl gazetecilik yaptı. Önemli bir bölümü Milliyet gazetesinde olmak üzere meslek hayatının büyük bölümünde Trabzon yerel medyasında çalıştı, Trabzonspor’u takip etti. Atalay, son 10 yılda da profesyonel olarak kulüplerin medya iletişim birimlerinde sorumluluk üstlendi. Bugüne kadar Şenol Güneş ve Abdullah Avcı, dışında Ersun Yanal, Tolunay Kafkas gibi teknik adamların ekibinde de yer aldı. Medyanın içinden gelen bir isim olarak kulüpler ve hocalar ile medya arasında sağlıklı ilişkiler kurulmasında başarılı bir çizgi yakalayan Atalay, iyi derecede ingilizce biliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here