Spor basınının usta kalemi Aybars Hünalp, TESYEV etkinliğini ve Turkcell’i yazdı:

TESYEV VE TURKCELL

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı TESYEV’in engel tanımazlar için düzenlediği öğle yemeği bugün Sunset restoranda yapıldı. Komite Başkanı Yavuz Kocaömer’in her zamanki gibi güleryüzü ile karşıladığı yemekte engelli sporcuların sorunları ele alınıp çözüm bulunmaya çalışıldı.

Sanatçı Demet Akbağ’ın renk kattığı yemekte konuklar arasında 9.Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonasında 50 metre sırtüstünde dünya ikincisi olan gururumuz Sümeyye’nin sponsoru Turkcell’in Kurumsal İletişim Direktörü İsmail Özbayraktar da vardı.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü yıllardır hazin bir tablo çizerken Turkcell el attığı her spor olayından öyle başarılarla çıkıyor ki insan, “Türk sporunun bir kısmını olduğu gibi Turkcell alsa zaten İsmail Özbayraktar eskiden Belediyenin Spor AŞ şirketine genel müdürlük yapıyordu, bu işlere uzak değil” diye düşünmeden edemiyor.

Sunset’in sahibi Barış Tansever’in mekanını yılda bir kez ücretsiz TESYEV’E tahsis ettiği yemekte Şenes Erzik de doğum gününü kutladı. Şenes ağabeyemizin yeni yaşını kutlarken alkışlarımızı Yavuz Kocaömer ve arkadaşlarına gönderiyoruz. Kocaömer vakıflarının Türkiye’deki en dürüst üç vakfından biri olduğunu söyledi ki katılmamak mümkün değil.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here