Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu “Birinci Yıl Teşekkür Mesajı” yayınladı 

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu Bisiklet Federasyonu Başkanlığı’nda birinci yılını doldurdu. 

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, birinci yılı nedeniyle bir teşekkür mesajı yayınladı: “İnsanoğlunun hayatında bazı günlerin özel bir anlamı vardır. Bu özel anlar hayat boyu hafızalarda kalır, bazen tatlı bazen acıdır. Tatlı olan gülümsemelerle paylaşılırken acı olanlar ise hayatın cilveleri içinde tecrübe olarak yerini alır. Her ikisinde de hayat bize güzellikler sunar. İşte bu güzelliklerden biri de 1. seneyi devriyesini bugün ikmal ettiğimiz Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanlığına siz değerli arkadaşlarımızla beraber gelişimizin yıldönümü. Geriye dönüp baktığımız zaman, geçen bu sürede birbirimizi daha yakından tanıdık. Beraber çok güzel işlere imza attık. Edindiğimiz ekip ve aile bilinci bizleri bundan sonra da başarıdan başarıya koşturacaktır. 

Çıktığımız bu ulvi yolda benimle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Başkanlığımızın birinci yılında bizlere destek, katkı ve himayelerini esirgemeyen, her zaman yanımızda olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. M. Muharrem KASAPOĞLU’na ve tüm ekibine şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı. 

Emin MÜFTÜOĞLU 

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı

UCI Komisyon Üyesi

Önceki İçerikGalatasaray – Beşiktaş derbisinin heyecanı cumartesi 20.00’den itibaren D-Smart 77. Kanal Spor Smart ve D-Smart GO’da
Sonraki İçerikDünya Kupası’ndan son haberler! Bülent Boğ, Katar 2022’yi Futbolmedya için yorumladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz