TSYD SİVAS ŞUBESİ’NDE GENEL KURUL HEYECANI

İlk kez gerçekleştirilen genel kurulda, Kemal Çağlayan başkanlığa seçildi

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Sivas Şubesi’nin ilk genel kurulu gerçekleştirildi.

Cafe Mor’da , Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’na müteakip gerçekleştirilen  genel kurulda, tek listeyle gidilen seçimde  TSYD Sivas Şube Başkanlığına Kemal Çağlayan  seçildi..

Divan Başkanlığını Basın İlan Kurumu Sivas Şube Müdürü Sabri Karakaya’nın yaptığı genel kurulda, yönetim kurulunda Abdullah Yiğit, Halife Yalçınkaya, Mustafa Ateş, Ali Yavuz, Uğur Yiğit ve Meltem Kulaksız yer aldı.

Yönetim kurulu yedek listesinde, Gülşah Yarlı, Murat Çetintaş, Serhat Zafer, Hakan Kaleli, Bilal Hasdemir, Beste Kurt ve Yüksel Menekşe, denetleme kurulunda ise İsmet Yıldırım, Hakan Bakar ve Yılmaz Kozu görevlendirildi.

Çağlayan, genel kurulda yaptığı konuşmada, TSYD Sivas Şubesi’nin açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

TSYD Genel Merkezi’nde Sivas’ın özel bir yeri olduğunu aktaran Çağlayan, bu yeri üst seviyeye taşımak için aday olduğunu belirtti.

Çağlayan, Sivas’taki spor yazarlarının Türkiye genelinde etkin ve söz sahibi olmasını amaçladıklarını dile getirerek, “Sivas şubesi olarak bir çatı altında buluştuk. Tüm meslektaşlarımızın birlikte hareket etmesi için bir kapı açtık. Bu kapı herkese açıktır.” diye konuştu.

Şubenin toptancılar sitesindeki bir ofiste hizmet vermeye başladığını da aktaran Çağlayan, kongrenin hayırlı olmasını diledi. Kongrenin ardından üyelere rozetleri takıldı.

TSYD Ankara’da 4 aday başkanlık için çekişti… Alper Bakırcıgil yeniden başkan seçildi.

Önceki İçerikTürk basketbolunun makyajı akıyor! Aybars Hünalp’ten çarpıcı yazı…
Sonraki İçerikTurkcell Sesi Görenler, İstanbul Cup’ta şampiyonluk peşinde

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz