UEFA, yeni yayın platformu kurduğunu ve gelecek sezon Şampiyonlar Ligi ile Avrupa Ligi maçlarının canlı yayınlanacağını açıkladı.

UEFA, yeni yayın platformu olan UEFA TV’yi yayın hayatına soktuğunu açıkladı. UEFA TV‘de gelecek sezondan itibaren Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarıyla birlikte birçok UEFA organizasyonundan maçların ücretsiz bir şekilde canlı olarak yayınlanacağı açıklandı. Ayrıca Almanya Futbol Federasyonu ile yapılan anlaşma gereği Bundesliga’dan da maçlar canlı olarak yayınlanacak.

UEFA TV nedir? UEFA TV nasıl izlenir? UEFA TV üyelik

UEFA’nın resmen yayın hayatına başlattığı ve gelecek sezondan itibaren üyelerine ücretsiz olarak canlı maçları izleteceği UEFA TV’nin içeriğinde nele rolacağı açıklandı. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nde oynanacak bazı maçların canlı yayınları tüm dünyada ücretsiz olarak hizmete sunulacak. Ayrıca maçların özetleri, goller, arşiv görüntüleri de UEFA TV’de yer alacak.

BUNDESLIGA İLE ÖZEL ANLAŞMA

UEFA’nın Almanya Futbol Federasyonu ile özel bir anlaşma yaptığı ve gelecek sezon Bundesliga maçlarının bir bölümün de bu platformdan ücretsiz olarak yayınlanacağı duyuruldu. Bundesliga’da tüm maçların özet görüntüleri de UEFA TV’de olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here