Fenerbahçe’nin 2014 yılında Sakaryaspor’dan transfer edip bu sezon başında da Gençlerbirliği’ne kiraya verdiği Erdi Can Şehit‘in Roma tatili sırasında sahte 50 euro kullandığı için karakolluk olduğu iddia edilmişti. Ünlü futbol menajeri Erdinç Şehit’in oğlu olan 21 yaşındaki futbolcu  sosyal medyadan açıklama yaptı:

“Karakola gidilme sebebi ise olayın mağduru olduğumuz halde, duyarlı bir şekilde gerçeğin ortaya çıkması adına istediğimiz sonucu oldu ve işlemlerimizin ardından kısa sürede yeniden tatilimize döndük.”

Türk basınında İtalya kaynaklı çıkan haber şöyleydi:

Erdi Can Şehit polise şikayet etti

Corriere della Sera’nın haberine göre; Kolezyum’u gezmeye karar veren Erdi Şehit ve menajeri yağmurun şiddetini iyice artırması nedeniyle etrafta şemsiye satan bir çocuğun teklifini kabul etti ve iki şemsiye aldı. Para alışverişi sırasında sahte para tespit edildi ve olay polise aktarıldı. Durumu orada bulunan polise bildirirken polis de paranın sahte olduğunu doğruladı. Üç kişi de polis eşliğinde karakola götürülürken şemsiyeci çocuğun şemsiyelerine el konuldu. Aynı zamanda Erdi Can Şehit ve menajerini de polise şikayet etti.

Önceki İçerikMehmet Tezkan’dan Şenol Güneş’e sert eleştiri: Doğruyu buldu da, Cenk gittikten sonra…
Sonraki İçerikFenerbahçe’de Aykut Kocaman’ın şampiyonluk hesabı…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz