ANADOLU EFES’İN YEMEKLERİNİ ENVAİ KARAKÖY LOKANTASI HAZIRLAYACAK

Migros One Kitchen bünyesinde yer alan EnvaiKaraköy Lokantası, farklı geleneksel lezzetlerden oluşan ev yemeği çeşitleriyle Türk basketbolunun başarılı takımlarından Anadolu Efes Spor Kulübü’nün yemek sponsorluğunu üstlendi.

Migros One Kitchen bünyesinde yer alan Envai Karaköy Lokantası, Türk basketbolunun kilometre taşlarından biri olan Anadolu Efes Spor Kulübü ile yemek sponsorluğu kapsamında iş birliği anlaşması imzaladı.

Türk mutfağının sevilen lezzetlerini hijyenik mutfaklarında, geleneksel tariflere uygun olarak hazırlayan Envai Karaköy, 2023 – 2024 sezonunda Anadolu Efes Spor Kulübü’nün yemeklerini hazırlayacak. Envai Karaköy, Anadolu Efes sporcularının beslenme ihtiyaçlarına en uygun besin değerlerini içeren sağlıklı ve leziz menüler sunacak.

Envai Karaköy Lokantası siparişleri, tüm online yemek platformlarından verilebiliyor.

Envai Karaköy Lokantası, geleneksel ev yemeği lezzetlerinden oluşan zengin menüsüyle 30 farklı noktada hizmet veriyor. Çorba çeşitleri, tavuk ve et yemekleri, patlıcan güveç ve kadınbudu köfte gibi Türk mutfağının en sevilen yemeklerini en taze şekilde tüketiciler buluşturan EnvaiKaraköy Lokantası, mutfak sayısını hızla arttırmayı hedefliyor. 

Yoğun iş temposunda çalışanlara, öğrencilere ve sıcak ev yemeği sevenlere 60’a yakın yemekten oluşan zengin bir menü sunan Envai Karaköy Lokantasının paket servis siparişleri, Migros Yemek ve tüm online yemek platformları üzerinden kolaylıkla verilebiliyor.

Önceki İçerikHilal- Seçkin Yıldız çiftinden çocuklara yönelik “Okulu Sevdiren Sevgi Dili” kitabı
Sonraki İçerikTMOK Fair Play Komisyonu, Ata’nın huzurunda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz