Yeni teknik direktör Pereira’nın sistemi nedeniyle yine yedek kalabileceği konuşulan Brezilyalı yıldız, “İlk 11 konusunda endişem yok. Kendime inanıyorum. Yaz döneminde karşıma transfer teklifleri çıktı ama ben F.Bahçe’ye odaklanmış durumdayım” dedi.

TAKIMININ hazırlıklarını sürdürdüğü Topuk Yaylası’nda basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçeli Diego Ribas, kendisi ve ekibi için her şeyin çok güzel gittiğini söyledi. Diego, “Geçtiğimiz sezon buraya geldiğimde biraz zamana ihtiyacım vardı. Bu zaman belki de benim de düşündüğümden daha fazla oldu ama uyum sağlayarak sezonu iyi bir yerde bitirdiğimi düşünüyorum” dedi.
Portekizli teknik direktör Pereira ile aynı dili konuşmayı kendisi için olumlu gördüğünü ancak daha önemlisinin takımın onun felsefesini algılaması olduğunu söyleyen Diego, “Bu takımı daha ileriye taşıyabilmek için hocamızın ihtiyacı olduğu her an ben hazır olmaya gayret göstereceğim” diye konuştu.

NANI HARİKA BİR FUTBOLCU

YENİ sistemde takıma girip giremeyeceği yolundaki bir soruya da Diego, “Ben kendime inanıyorum hedeflerim her sezon aynı. Takımıma faydalı olmak için sezona başlarım bu sezon da öyle olacak. Yaz döneminde karşıma fırsatlar oldu. Bazı transfer teklifleri çıktı karşıma. Hiçbiriyle detaylı görüşmelerim olmadı. Ben tamamen şu anda Fenerbahçe’ye odaklanmış durumdayım. Burada Fenerbahçe’yle şampiyonluk yaşamak istiyorum” yanıtını verdi. Ribas, transferi gündemde olan Nani’yi çok iyi tanımadığını ancak harika bir oyuncu olduğunu bildiğini söyledi.

EMRE ASLA BOŞTA KALMAZ

DİEGO, basın toplantısında Emre ile yolların ayrılması konusundaki bir soru üzerine şunları söyledi: “Bu konuda yorum yapmak bana düşmez. Hocamız ve yönetimimizin aldığı bir karar. Bunun dışında, Emre’nin harika bir insan ve Emre’nin harika bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Onunla beraber oynamak, onu tanımak olmak benim için büyük bir keyifti. Bundan sonrası için iyi dileklerimi iletiyorum. Zaten böyle bir oyuncunun hiçbir zaman kulüpsüz kalacağını kötü duruma düşeceğini düşünmüyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here