Fener Ol kampanyasına dev desteği Ali Koç açıkladı…

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Hocamız Ersun Yanal ile yaptığımız istişareler doğrultusunda pozisyonlarımızı, oyuncu profillerini ve de bu doğrultuda potansiyel transfer listemizi belirledik” dedi. Koç ayrıca, “12 ve 13 Mayıs’ta Acun Ilıcalı’nın önderliğinde Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk’ün destekleriyle TV8 ve FBTV ortak yayını ile özel programlar yapılacak. Saat 22.30’da başlayacak program, Fener Ol kampanyamıza destek olmak için en önemli fazlardan birini oluşturuyor. Tüm camiamızdan ricam her zaman olduğu gibi tüm ilgi ve desteklerini göstermeleridir. Değerli Fenerbahçeliler Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk’e şimdiden teşekkür ediyor; bu program vesilesiyle eşsiz bir Fenerbahçe dayanışması göreceğimizi umut ediyorum” dedi.

Acun Ilıcalı; Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk’le yapacağı Fenerbahçe’ye destek yayınının detaylarını açıkladı: ‘Taraftara inanılmaz ödüller!..’

Fenerbahçe’nin Fener Ol kampanyasına destek olmak amacıyla 12 Mayıs’ta Cem Yılmaz, 13 Mayıs’ta ise Beyazıt Öztürk’le TV8 ve FBTV ekranlarında ortak yayın yapacak olan Acun Ilıcalı, kampanyaya katılacak olan taraftarı bekleyen ödülleri açıkladı. 5 ev, 20 araba, Obradovic’le yemek yeme fırsatı ve daha fazlası!..

Ilıcalı’nın paylaştığı videoya göre, kampanyaya katılacak olanlar, “Takımla deplasman yolculuğu, kombine bilet, imzalı Alex forması, Obradovic’le yemek yemek, Ülker Stadyumu’nda maç yapmak” gibi 5000 değerli ödül kazanma fırsatı yakalayacak. Taraftarlar ayrıca 5 ev ve 20 araba kazanma şansı yakalayacak.

 


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here