GÖZTEPE FORMASINDA TÜRKERLER İMZASI

Türkerler Holding, 2018-2019 Spor Toto Süper Ligi’nde başarıyla mücadele eden Göztepe Spor Kulübü’ne destek vermeyi sürdürüyor. İzmir’de gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkatleri bölgeye çekmeye devam eden Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir markasıyla üçüncü sezonda da ön forma sponsoru olduğuGöztepe Spor Kulübü’ne ‘Türkerler’ markasıyla da destek vererek forma sırtında yer aldı.

Türkerler Holding, Göztepe Spor Kulübü’ne verdiği desteği yeni bir anlaşmayla taçlandırdı. İzmir’in en prestijli konumunda yükselen Mahall Bomonti İzmir markasıyla Spor Toto Süper Lig temsilcilerinden Göztepe Spor Kulübü’nün göğüs sponsorluğunu üstlenen Türkerler, İzmir temsilcisinin formasına bir logo daha ekledi. Türkerler, yeni sezonda kendi markasıyla Göztepe Spor’a sırt sponsoru oldu.

Göztepe Spor Kulübü’ne desteklerinin artarak devam ettiğini vurgulayan Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şehrimizin Spor Toto Süper Lig’deki tek temsilcisi, gururumuz Göztepe’ye üç sezondur desteğimizi sürdürüyoruz. Mahall Bomonti İzmir logomuzla değerli kulübümüzün formalarında yer almaktan her zaman kıvanç duyduk. Geçtiğimiz sezonu üstün başarı ile bitiren Göztepe’ye, forma önü sponsorluğunun yanı sıra forma sırt sponsoru da olmak istedik. Her zaman takımımızın yanında yer alarak onlara yeni kapılar açmaya ve her koşulda arkalarında durmaya devam edeceğiz. İnanıyoruz ki Göztepe Spor da bizi elde edeceği başarılarla gururlandırmaya devam edecektir.” dedi.

Sporun yanı sıra kültür-sanat ve sosyal yaşamın diğer tüm alanlarında yer aldığı sponsorluk desteğiyle, kente katma değer sağlayan Türkerler Holding, bir kez daha İzmir’e ve Ege Bölgesine yapacağı yatırımların devam edeceğini vurgulamış oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here